KONTAKTAI-PAGALBA

Informacija ir pagalba el.paštu: info@7go.lt  (7/24)

telefonu +37061038117 teikiama: 
Darbo dienomis (pirmadienis – penktadienis)  - 9:00-18:00 
Savaitgaliais ir švenčių dienomis - 11:00-14:00  

El.paštas: info@7go.lt 

 

 

Elektroninis bilietas

Elektroninis bilietas – tai lėktuvo bilietų užsakymą patvirtinantis elektroninis dokumentas. www.7go.lt užsisakius elektroninį bilietą skrydžiui, jo nereikės pristatyti, jis atsiunčiamas pateiktu elektroniniu paštu. Tokio bilieto neįmanoma pamesti. Elektroninis bilietas – tai įrašas aviakompanijų duomenų bazėje. Keleivis gauna bilieto išklotinę, o aviakompanija registracijos metu keleivį identifikuoja pagal asmens dokumentus bei bilietų patvirtinimo numerį. Likus dienai iki kelionės pradžios rekomenduojame įsitikinti, jog skrydžių laikai nėra pakitę (http://www.7go.lt/patikrinti-skrydi/).

 

Datos keitimas ir bilietų grąžinimas

Tarifus bei jų taikymo tvarką nustato aviakompanijos. Lėktuvo bilieto kaina paprastai būna susieta su vežimo sąlygomis – brangesni bilietai yra tie, kurie suteikia keleiviui daugiau galimybių: keisti skrydžių datą, maršrutą, keleivio pavardę, numato galimybę grąžinti bilietą iki tam tikros datos ir atgauti visą už jį sumokėtą sumą ir pan.. Kuo bilietas pigesnis, tuo daugiau apribojimų  taikoma: priemokos  už keitimus, už nupirktą bilietą aviakompanija negrąžina pinigų ir pan.

Rezervuojant aviabilietą, prašome susipažinti su  tarifo taisyklėmis (bilietų galiojimo, keitimo, grąžinimo sąlygos). Maloniai prašome kreiptis į www.7go.lt pagalbos info@7go.lt arba informacijos telefonu 8~5 2490909, darbo laiku, jeigu norite pakeisti arba grąžinti bilietus ir jei taisyklės tai leidžia. Pinigus už grąžintą bilietą galėsime jums grąžinti kai tik gausime juos iš aviakompanijos.

 

Kelionės grupėms

Jeigu reikia užsakyti kelionę daugiau nei 9 keleiviams dalinkite grupę į dvi dalis. Maksimalus keliaujančiųjų skaičius viename užsakyme  -  9 keleiviai. Arba maloniai prašome kreiptis telefonu el.paštu.: info@7go.lt

 

Privatumo ir saugumo politika

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys išlieka visiškai konfidencialūs. 7go.lt sistema užfiksuoja informaciją kurią įvedate registruodamiesi, užsakinėdami bilietus, prenumeruodami naujienas ar vykdydami užklausas. Mes neplatiname Jūsų pateiktos informacijos. Nenorėdami gauti naujienų galite jų atsisakyti, taip pat galite keisti ar ištrinti įvestus asmeninius duomenis. Visi asmeniniai ir mokėjimo duomenys mūsų sistemoje yra maksimaliai apsaugojami. Duomenys saugomi 128 b Secure SocketsLayer (SSL).

 

Informacija keliaujantiems

Sveikata ir sauga

Jeigu planuojate skristi lėktuvu, dėl savo sveikatos būklės rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Pagal Tarptautinės oro transporto asociacijos rekomendacijas, besilaukiančioms moterims sveikatos bei saugos sumetimais reikia turėti gydytojo pažymą, kad skristi galima. Ši pažyma reikalinga, jeigu nėštumas komplikuotas arba ankstesni gimdymai buvo komplikuoti, arba iki numatomo gimdymo likę mažiau nei 4 savaitės. Keliaujant į užsienio valstybes būtina atkreipti dėmesį į Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos rekomenduojamą imunoprofilaktiką.

Daugiau informacijos:  http://www.tourism.lt/

 

Dokumentai

Keleivis privalo turėti visus kelionei reikalingus dokumentus (pasą, vizą, iškvietimą ar/ir kt.). Dauguma pasaulio šalių reikalauja, kad įvažiuodamas keleivis turėtų tam tikrą pinigų sumą ir/ar bilietą kelionei tęsti arba bilietą skrydžiui atgal.

 

Pasas

Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą. Į Europos sąjungos šalis, kurios pripažįsta Lietuvos Respublikos piliečių tapatybės korteles, galima keliauti be paso.

Prašome pasitikrinti reikalavimus paso galiojimui nuo kelionės pradžios šalyje, į kurią vykstate tos šalies ambasadoje (ambasadų sąraša rasite http://www.embassypages.com).

 

Vizos

Yra valstybių, į kurias Lietuvos Respublikos piliečiai gali vykti be vizų. Prašome susipažinti su konsuline informacija apie šalis, į kurias (ar per kurias tranzitu) vykstate arba klauskite info@7go.lt.

 

Vaikai

Jeigu vaikas iki 18-kos metų vyksta su abiem tėvais, jis taip pat privalo turėti galiojantį pasą.

 

Vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybes išvykimo dokumentai

Vaikas – asmuo, neturintis 18 metų, išskyrus tuos atvejus, kai asmuo, iki sueinant 18 metų, yra sudaręs santuoką (įgijęs visišką civilinį veiksnumą) arba teismo tvarka pripažintas visiškai veiksniu (emancipuotas).

1. Vaikui, išvykstančiam į užsienio valstybę, būtinas vienas iš šių galiojančių dokumentų, kuris pareikalavus pateikiamas Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnams:

 1.1. Lietuvos Respublikos piliečio pasas, asmens tapatybės kortelė arba pasas (Valstybės, kurios yra atsiuntusios pranešimą apie Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelių pripažinimą galiojančiomis kelionėms. Valstybių sąrašas)

 1.2. Lietuvos Respublikos diplomatinis pasas;

 1.3. vaiko kelionės dokumentas;

 1.4. asmens be pilietybės kelionės dokumentas;

 1.5. pabėgėlio kelionės dokumentas;

 1.6. atitinkamas užsienio valstybės kelionės dokumentas;

 1.7. užsieniečio pasas.

 2. Kartu su šio aprašo 1 punkte nurodytu dokumentu Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas išvyktų vienas ar su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 3. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnams pareikalavus pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

 

Registracija

Įprastai, maršrutams Europos, registracija baigiasi likus 45 min.  iki skrydžio (išskridimo laikas nurodytas biliete), 60 min.  iki planuojamo skrydžio - kitais tarptautiniais maršrutais.

 

 

Svarbu: biliete nurodomas išskridimo, o ne registracijos į skrydį laikas.

Skrydžių seka

Jeigu Jūsų lėktuvo biliete yra keli skrydžiai, tai neatvykus į bent vieną iš jų, aviakompanija turi teisę panaikinti  Jūsų rezervaciją likusiems skrydžiams.

 

Maistas skrydžių metu

Kai kurios aviakompanijos į savo bilietų kainą įskaičiuoja maitinimą, kai kurios aviakompanijos siųlo maitinima lėktuve už papildomą mokestį.

 

Informacija apie bagažą

Naujos ES skysčių gabenimo taisyklės

Nuo 2006 metų lapkričio 6 dienos pradėjo galioti naujos ES skysčių gabenimo per saugumo patikrinimo punktus oro uostuose taisyklės. Taisyklės taikomos visiems keleiviams, vykstantiems iš ES oro uostų į visus paskirties oro uostus.

Tai reiškia, kad saugumo patikros vietose bus tikrinami skysčiai, taip pat įsitikinama, ar su savimi bei savo rankiniame bagaže neturite kitų draudžiamų daiktų. Naujosios taisyklės neriboja skysčių kiekio, kurį įsigyjate už įlaipinimo talonų tikrinimo vietų esančiose parduotuvėse ar ES vežėjo orlaivyje.

Skysčiais laikomi:

 vanduo ir kiti gėrimai, sriubos bei sirupai;

 kremai, losjonai ir aliejai;

 kvepalai;

 hermetiškų indų turinys, taip pat skutimosi putos, kitos putos ir dezodorantai;

 pastos, taip pat dantų pasta;

 purškiamieji skysčiai;

 skystųjų ir kietųjų medžiagų mišiniai;

 žėlė, taip pat plaukų ir dušo žėlė; 

 blakstienų dažai;

 visos panašios konsistencijos medžiagos.

 

Pakavimas

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius kiekius skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui.

 

Oro uoste

Kad patikros darbuotojams padėtumėte aptikti skysčius, prašom:

 · pateikti visus turimus skysčius saugumo patikros vietose;

 · nusivilkti švarką ir paltą; jie bus tikrinami atskirai;

 · išimti iš rankinio bagažo nešiojamuosius kompiuterius ir kitus didelius elektroninius prietaisus; jie bus tikrinami atskirai.


 Nedraudžiama:

 susidėti skysčius į registruojamą bagažą (naujosios taisyklės taikomos tikrinant tik rankinį bagažą);

 vežtis rankiniame bagaže kelionės metu skirtus vartoti vaistus ir dietinius gaminius, taip pat maistą kūdikiams. Gali būti paprašyta įrodyti, kad minėtieji gaminiai jums būtini;

 įsigyti gėrimų ir parfumerijos ES oro uosto už įlaipinimo talonų tikrinimo vietų esančiose parduotuvėse ar ES vežėjo orlaivyje.

Jei minėtieji daiktai parduodami specialiame hermetiškame krepšelyje, neatplėškite jo iki jūsų patikros; kitaip krepšelyje esantys daiktai gali būti konfiskuoti patikros vietoje. Jei ES oro uoste perlipate į kitą orlaivį, neatplėškite krepšelio iki jūsų patikros šiame oro uoste arba paskutiniame perlaipinimo oro uoste.

Šių skysčių kiekis laikomas papildomuoju prie anksčiau minėtųjų užsegamo krepšelio kiekių.

Jei kuo nors abejojate, prieš kelionę kreipkitės į vežėjo agentą arba info@7go.lt.

 

Bagažas

Rekomenduojame susipažinti su aviakompanijos bagažo pervežimo taisyklėmis. Paprastai aviakompanijos neatsako už vertingų ir dūžtančių daiktų pervežimą. Jei turite tokių daiktų, galite papildomai apsidrausti, ar už papildomą mokestį užpildyti specialią deklaraciją registracijos metu. Neužpildžius papildomos deklaracijos ar neapsidraudus, aviakompanijos atsakomybė už sugadintą ar prarastą bagažą neviršys 1000 SDR (apie 1200 EUR). Dėl skrydžių saugumo reikalavimų negalima pervežinėti pavojingi daiktai ar sprogmenys.

Susisiekite info@7go.lt pagalbos ar aviakompanija jei nesate tikri dėl to, ar visi Jūsų daiktai gali būti transportuojami. Kai kurių šalių vyriausybės draudžia pervežti lėktuvo salone durklus, peilius, skustuvus, žirkles, mezgimo adatas, manikiūrinius rinkinius, švirkštus ar kitus aštrius ir kitus pavojingai atrodančius daiktus. Tokius daiktus reikia supakuoti kartu su registruojamu bagažu. kitaip juos gali tekti palikti oro uoste

Rankinis bagažas

Rankinio bagažo išmatavimai paprastai negali viršyti 56x45x10 cm, bet kiekviena aviakompanija nustato savo rankinio bagažo matmenis. Jei planuojate paimti su savim į saloną tam tikrų daiktų, prašome patikrinti ar aviakompanijos taisyklės tai leidžia.Bagažo svoris iki 5 kg.

Registruojamas bagažas

Kartu su bilietu Jūs nusiperkate ir tam tikro svorio bagažo transportavimą be papildomo mokesčio. Kiekviena aviakompanija nustato savo nemokamai pervežamo bagažo normas. Paprastai tradicinės aviakompanijos ekonominės klasės keleiviui nemokamai leidžia pervežti 20 kg, o verslo klasės keleiviui – 30 kg (pvz. aviakompanijos “British Airways” ir “ČSA” ekonominės klasės keleiviams nemokamai leidžia pervežti 23 kg). Nemokamai leidžiamas pervežti bagažo svoris bus nurodytas Jūsų elektroniniame biliete.

Išimtis: skrydžiams į JAV ir Kanadą gali būti taikomos didesnės nemokamai leidžiamo vežti bagažo normos: 1 bagažo vienetas 23 kg ekonominės klasės keleiviams ir 2 bagažo vienetai po 32 kg verslo kasės keleiviams.Kiekvienos aviakompanijos taisyklės gali skirtis nuo bendrųjų, todėl dėl tikslios informacijos apie leistino nemokamo bagažo normas prašome kreiptis tiesiogiai į aviakompaniją, vykdančią Jūsų skrydį arba į info@7go.lt

Atkreipkite dėmesį, kad gali būti taikomos skirtingos normos skrydžiui tarp Vilniaus ir Europos miestų ir skrydžiui tarp Europos miestų ir JAV arba Kanados. Už kiekvieną papildomą kilogramą aviakompanijos nustato mokesčius (pvz. 1,5 % nuo verslo klasės kainos už kilogramą). Rekomenduojame šiuos mokesčius patikslinti. Jeigu norite pervežti daug bagažo, pasirūpinkite tuo iš anksto ir susisiekite su krovinius gabenančiomis įmonėmis. Taip pat įsitikinkite, kad vieno lagamino svoris neviršija 23 kg , kitaip Jūsų gali paprašyti bagažą perpakuoti.

Draudžiamų bagaže vežti daiktų sąrašas:

šaunamuosius ginklus, sprogmenis (t.y. amuniciją, fejerverko ar signalines raketas), degias, nedegias ir nuodingas suslėgtas dujas (t.y. butanas, propanas, kempingo dujas, deguonies balionus);

degias skystas ir kietas medžiagas, oksiduojančias medžiagas (t.y. balinančias medžiagas, peroksidą);

nuodus (t.y. arseniką, cianidus, kai kuriuos insekticidus); radioaktyvias medžiagas; korozines medžiagas (t.y. rūgštis, šarmus, baterijas su skystu elektrolitu, gyvsidabrį); ir kitus daiktus, tokius kaip įmagnetintas, kenksmingas, pykinančias ar erzinančias medžiagas.

Į neregistruotą bagažą DRAUDŽIAMA įtraukti šaunamuosius ginklus, jų kopijas, durklus, peilius, ir kitus pavojingus ar taip atrodančius daiktus.

Skrendant DRAUDŽIAMA naudoti prietaisus, turinčius antenas, naudojančius daug energijos ar lazerinius įtaisus.

 

Gyvūnai

Jeigu planuojate vežtis augintinį, įsitikinkite kad Jūsų pasirinkta aviakompanija tai leidžia. Keleivių salone leidžiama vežti tik nedidelius kambarinius gyvūnėlius narveliuose.  Didesni gyvūnai pervežami bagažo skyriuje (konteineriuose arba narveliuose). Dėl išsamesnės informacijos apie gyvūnų pervežimą  susisiekite su www.7go.lt. Už gyvūnų transportavimą yra numatyti papildomi mokesčiai. Gyvūno savininkas turi pasirūpinti jo sveikatos ir reikalingą vakcinaciją patvirtinančiais pažymėjimais, leidimais įvežti ir kitais dokumentais, kurių gali reikalauti įvažiavimo ar tranzito šalis.

 

Teisinė informacija

Aviakompanijų atsakomybė atsisakius įlaipinti keleivius

Jei buvo atsisakyta įlaipinti Jus į lėktuvą, skrydis buvo atšauktas arba atidėtas ilgam laikui ir už skrydį atsakingos oro linijos prisiimtų įsipareigojimų neįvykdė, turėtumėte kreiptis į kompetentingą šalies instituciją.

Jei išskrendate iš ES valstybės, skundą pateikite ten. Jei išvysktate ne iš ES teritorijos, bet skrydį vykdo ES oro linijos, skundą pateikite toje ES šalyje, kurioje nusileis lėktuvas.

Kad gautumėte kompetentingos institucijos pavadinimą ir adresą arba išsamią informaciją apie galinčias Jums patarti arba padėti organizacijas iškilus kitų nusiskundimų (pavyzdžiui, dėl bagažo, traumų arba mirties ir kelionių organizatoriaus atostogų išvykų), skambinkite Europos tiesioginiu nemokamu telefonu* 00 800 67891011 arba rašykite elektroniniu paštu mail@europe-direct.cec.eu.int.

Europos Komisijai apie skundo nagrinėjimo eigą pranešti adresu: Commission Europeenne, B-1049 Bruxelles, faksu (32-2) 299 10 15 arba el. paštu: tren-aprights@cec.eu.int

Atsisakymas įlaipinti ir atšauktas skrydis

Jeigu atsisakoma jus įlaipinti arba atšaukiamas reisas, už reisą atsakingos oro linijos privalo jums pasiūlyti finansinę kompensaciją ir pagalbą. Teisę gauti kompensaciją ir pagalbą turite tik tuo atveju, jeigu laiku užsiregistravote į bet kurį reisą, įskaitant užsakomuosius reisus:

iš ES teritorijoje esančio oro uosto arba į ES oro uostą iš oro uosto ne ES teritorijoje, jei atsakingos ES oro linijos.

Atsisakymas įlaipinti.

Kai vietų būna mažiau negu norinčių išskristi keleivių, oro linijos privalo keleivius paprašyti jiems priklausiančias vietas savo noru suteikti mainais į sutartas išmokas. Pasirinkimas gali būti dvejopas: tokiam savanoriui gali būti kompensuojama bilieto kaina (įskaitant nemokamą skrydį iki pradinės išvykimo vietos, jeigu tinka) arba alternatyvus skrydis į kelionės paskirties vietą.

Jeigu nesate savanoris, oro linijos privalo jums išmokėti tokio dydžio kompensaciją:

250 eurų – už artimesnius kaip 1500 km skrydžius;

400 eurų – už tolimesnius kaip 1500 km skrydžius ES viduje ir visus kitus skrydžius nuo 1500 iki 3500 km;

600 eurų – už tolimesnius kaip 3500 km skrydžius ne ES teritorijoje.

Jeigu išskristi vėluojama atitinkamai ne daugiau kaip 2, 3 arba 4 valandas, kompensacijos dydis gali būti perpus sumažintas.

Oro linijos privalo jums suteikti:

galimybę rinktis bilieto kainos kompensavimą (įskaitant nemokamą skrydį iki pradinės išvykimo vietos, jeigu tinka) arba alternatyvų

skrydį iki kelionės paskirties vietos ir maitinimą bei gaiviuosius gėrimus, nakvynę viešbutyje, jei būtina (įskaitant persėdimus), ir ryšio paslaugas.

 

Atšauktas skrydis.

Jei jūsų reisas atšaukiamas, atsakingos oro linijos privalo jums suteikti:

galimybę rinktis bilieto kainos kompensavimą (įskaitant nemokamą skrydį iki pradinės išvykimo vietos, jeigu tinka) arba alternatyvų skrydį iki kelionės paskirties vietos ir maitinimą bei gaiviuosius gėrimus, nakvynę viešbutyje, jei būtina (įskaitant persėdimus), ir ryšio paslaugas.

Oro linijos gali būti įpareigotos atlyginti jums tokiu pat lygiu, kaip ir atsisakymo įlaipinti atveju, nebent apie reiso atšaukimą būtų pranešta iš anksto ir būtų pasiūlytas alternatyvus skrydis panašiu į užsakyto skrydžio laiku.

Kompensacija arba grąžinamoji išmoka gali būti išmokama grynaisiais pinigais, banko prielaida ar čekiu arba, jums pasirašius sutikimą, kelionės kvitais per 7 dienas.

Jeigu jums tokios teisės nesuteikiamos, nedelsdami kreipkitės į atsakingas oro linijas.

 

Ilgalaikiai skrydžių atidėjimai

Neatidėliotina pagalba. 

Jeigu laiku užsiregistravote į bet kurį reisą, įskaitant užsakomuosius reisus:

iš ES teritorijoje esančio oro uosto arba į ES oro uostą iš oro uosto ne ES teritorijoje, jei atsakingos ES oro linijos, ir jeigu atsakingos oro linijos ketina atidėti: artimesnį kaip 1500 km skrydį 2 valandoms ir ilgiau,

tolimesnį kaip 1500 km skrydį ES teritorijoje ir visus kitus skrydžius nuo 1500 iki 3500 km 3 valandoms ir ilgiau, tolesnį kaip 3500 km skrydį ne ES teritorijoje 4 valandoms ir ilgiau, oro linijos pruivalo jums suteikti maitinimą ir gaiviuosius gėrimus, nakvynę viešbutyje, jei būtina (įskaitant persėdimus), ir ryšio paslaugas.

Jeigu vėluojama daugiau kaip 5 valandas, oro linijos keleiviui privalo pasiūlyti kompensuoti bilieto kainą (įskaitant nemokamą skrydį iki pradinės išvykimo vietos, jei tinka).

Jeigu jums tokios teisės nesuteikiamos, nedelsdami kreipkitės į atsakingas oro linija.

Vėlesnės pretenzijos. Jeigu ES oro linijos yra atsakingos už vėluojantį skrydį bet kurioje pasaulio vietoje, patirtiems nuostoliams atlyginti galite reikalauti iki 4150 SDR*. Jeigu oro linijos su jūsų reiškiama pretenzija nesutinka, galite kreiptis į teismą. Pretenzijas galite reikšti oro linijoms, su kuriomis jus sieja sutartis arba kurios atsakingos už skrydį, jeigu tai ne ta pati kompanija.

 

Bagažas

Galite reikalauti iki 1000 SDR* atlyginti nuostoliams, kuriuos dėl sunaikinimo, sugadinimo, praradimo arba vėlavimo patyrėte bet kurioje pasaulio vietoje, jeigu oro linijos su jūsų reiškiama pretenzija nesutinka, galite kreiptis į tesimą. Dėl nuostolių, patirtų sugadinus registruotą bagažą, atlyginimo privalote kreiptis raštu ne vėliau kaip per 7 dienas nuo jo sugrąžinimo, o dėl bagažo vėlavimo – per 21 dieną nuo jo sugrąžinimo.

Pretenzijas galite reikšti oro linijoms, su kuriomis jus sieja sutartis arba kurios atsakingos už skrydį, jeigu tai ne ta pati kompanija.

Traumos ir mirties avarijų metu

Galite reikalauti atlyginti nuostolius dėl ES oro linijų reiso lėktuvo patirtos avarijos sukeltų traumų ar mirties bet kurioje pasaulio vietoje. Turite teisę į išankstines išmokas neatidėliotinoms finansinėms reikmėms patenkinti. Jeigu oro linijos su jūsų reiškiama pretenzija nesutinka galite kreiptis į teismą.

Pretenzijas galite reikšti oro linijoms, su kuriomis jus sieja sutartis arba kurios atsakingos už skrydį, jeigu tai ne ta pati kompanija.

 

Papildoma informacija

Čia pateikiama ES teisės aktų santrauka aptariama tema. Bet kuris teisėtas reikalavimas arba veiksmas, kurio imamasi iškilus ginčui turi būti grindžiamas tik atitinkamais teisiniais tekstais, kuriuos galima rasti Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje.

Dėl kompensavimo ir pagalbos keleiviams, kai atsisakoma juos įlaipinti ir skrydžiai atšaukiami arba atidedami ilgesniam laikui – Reglamentas (EB) Nr. 261/2004, OLL46, 2004 02 17.

Apie oro vežėjo atsakomybę skaitykite: Reglamentas (EB) Nr. 889/2002. Šis reglamentas iš dalies keičia Reglamentą (EB) Nr. 2027/97, OLL 140, 2002 05 30 (į ES teisę perkeliantis Monrealio konvenciją dėl tam tikrų tarptautinio vežimo oru taisyklių suvienodinimo, OLL 194, 2001 07 18).

Dėl organizuotų turistinių kelionių, atostogų ir organizuotų išvykų – Direktyva 90/314/EBB, OLL 158, 1990 06 23.

Juodasis aviakompanijų sąrašas: http://www.caa.lt/index.php?1123833003

 

Kita:

Kai kurie mobiliojo ryšio operatoriai neteikia paslaugos skambinti 00 800 numeriu arba skambučiai yra mokami. Tam tikrais atvejais skambučiai iš taksofonų ar viešbučių gali būti mokami.

1 SDR = 1.18 euro 2004 09 30 kursu. Dėl dabartinio keitimo kurso kreipkitės nemokamu Europos tiesioginiu telefonu (Europe Direct).


 

 

7go
Vardas:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti